Drop Down Menu
shape
Me shumė vite pėrvojė, prezantuesit tanė tė trajnuar me anglishte natyrore ndihmojnė nė zhvillimin e konfidencės nė tė folurėn nė publik duke:

shape
shape
Anglishte nė komunikim biznesi
shape
shape
shape
shape
shape
Kurse tė shkurtėra marketingu
       -Cmimi, produkti, vendi dhe promocioni
       -Njerėzit, proceset dhe evidence fizike
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Shitjet dhe manaxhimi i shitjeve
Manaxhim brandi
Manaxhimi strategjik i marketingut
Drejtimi, organizimi, motivimi
Studime fizibiliteti
Manaxhimi dhe vleresimi i projekteve
Organizimi dhe manaxhimi cilesor i bizneseve
Manaxhimi i eksport / importit
Metodat dhe mjetet e manaxhimit sasior te bizneseve
Manaxhimi i burimeve njerezore
Vleresim i performances se biznesit
shape
shape
Trajnerėt pėr gjuhėn angleze janė specialistė qė e kanė anglishten gjuhėn e tyre natyrore.

Pėrvoja e tyre ėshtė e lidhur ngushtė me biznesin ndėrkombėtar pėr mė shumė se 25 vite me kompani tė mėdha nė tregun ndėrkombėtar. Mėsues tė specializuar qė kanė trajnuar nė mėnyrė tė suksesshme liderė biznesi nė mbarė botėn.
Trajnerėt e Marketingut janė folės tė gjuhės angleze, qė e kanė gjuhėn angleze natyrore dhe jo natyrore, qė jo vetėm kanė nivel pasuniversitar, por edhe punuar ngushtė me biznesin. Ata kombinojnė njohuritė teorike tė marketingut dhe pėrvojėn praktike nė biznesin ndėrkombėtar. Ata e dinė se si tė aplikojnė parimet e marketingut nė jetėn reale.
Tė tėra sesionet janė nė gjuhėn angleze.
Kėshtu, njohuritė qė merrni kanė aplikim real dhe praktik.
Tė gjitha kurset janė interaktive. Ne nuk lejojmė qė mėsuarit tė t'ju bėhet i mėrzitshėm.
shape
shape
shape
KOMPANI BRITANIKE - ME DREJTUES BRITANIKE OSE TE TRAJNUAR NE BRITANI                                                                NE KEMI KOMBINUAR NJOHURITE LOKALE ME STANDARTET NDERKOMBETARE                                                                                                                OBJEKTIVI YNE ESHTE QE TE PERMIRESOJME BIZNESIN E KLIENTEVE
shape
Chroland 2011. All rights reserved
shape
shape